
8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό σε φαναράκι - γυάλα. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με λευκά άνθη. Το φανάρι είναι λευκό με τζάμι περιμετρικά και μπορεί να κρεμαστεί. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά και λουλούδια για να ανανεώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Είδος | Τεχνητά τριαντάφυλλα |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 17 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα