
Κουβέρτα Fleece Ημίδιπλη (180x230) A-S Ollis Red 156048T
48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις ημίδιπλη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε μωβ απόχρωση. Είναι κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
220×38 εκ, fleece, μονόχρομος
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
13×13 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα