
Κουβέρτα Fleece Ημίδιπλη (180x230) A-S Ollis Mauve 156048M
48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις ημίδιπλη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε μπορντώ απόχρωση. Είναι κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
48×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
220×38 εκ, fleece, μονόχρομος
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
13×13 εκ, fleece
Σε απόθεμα

30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Fleece
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα