
Καρέκλα μεταλλική με φυσική ψάθα σε μαύρο χρώμα 40x36x86
Μοντέρνο
Διαστάσεις 54×80×60 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 90,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Μίνιμαλ καρέκλα που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία σας με μπουκλέ υφασμάτινη επένδυση σε ιβουάρ χρώμα και καφέ πόδια. Με ψηλή, στρογγυλεμένη πλάτη που στηρίζει τέλεια την πλάτη σας και σας προσφέρει άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 54 εκ |
| Width | 80 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 6.1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Μπουκλέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο

54×80×60 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος


Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα, ξύλο

Μοντέρνο, με μπράτσα, των 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος



92×60×48 εκ, μοντέρνο, δέρμα



Μοντέρνο, μέταλο, ταπετσαρισμένος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος


Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα

88×55×66 εκ, μοντέρνο, καρυδιά

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα, ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

88×52×50 εκ, καρυδιά, ρέτρο

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα