
Κουρτίνα Βελουτέ (140x260) Με Τρουκς L-C Velouriane Ocre 1611304
27×2 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου σε λευκό χρώμα με χακί σχέδιο περιμετρικά. Είναι κατασκευασμένη από 100% ανακυκλωμένο βαμβάκι και έχει 8 ενσωματωμένα τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση στο κουρτινόξυλο. Το ύφασμά της είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει σε άπλετο φως να περνάει στο χώρο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.91 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Χακί |
| Material | 100% Ανακυκλωμένο Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

27×2 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ρέτρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό


45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, συσκότισης


43×35 εκ
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα




40×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Ρέτρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λινό

27×4 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα