
Διακοσμητικό Χώρου Τρίλιζα (23x23x7) A-S Oscar 185971
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης σε σχήμα φύλλου. Είναι κατασκευασμένη από polyresin υλικό με ανάγλυφο σχέδιο σε χρυσό χρώμα. Ιδανική για να δώσει μοναδικό στυλ στην διακόσμηση της κουζίνας, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου επιλέξετε να την τοποθετήσετε. Συνδυάστε τη με άλλα διακοσμητικά για να δημιουργήσετε την ατμόσφαιρα που επιθυμείτε.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Σχήμα | Άτυπα |
| Width | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.27 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα