
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38) A-S Soana Ivoire 204405A
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 39×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας κατασκευασμένο από 100% polyester στο χρώμα της ώχρας. Εσωτερικά διαθέτει μαλακή πολυεστερική γέμιση για μεγαλύτερη άνεση. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να μπορεί να δεθεί στην καρέκλα ώστε να μένει σταθερό. Ιδανικό μαξιλάρι με μίνιμαλ ύφος που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι.
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα