
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) K-M Brown AAE444240
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ 4 τεμαχίων σε μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από βελουτέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester και έχουν εσωτερική επένδυση από EVA. Ιδανικά για να τακτοποιήσετε παιχνίδια, αξεσουάρ, πετσέτες ή ότι άλλο επιθυμείτε. Συνδυάστε οργάνωση και στυλ, δίνοντας νέα πνοή σε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 54 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.137 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα




Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ



Ύφασμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα






Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
