
Χριστουγεννιάτικη Μπάλα Φουσκωτή (Φ45) K-M Green 491030260
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη κρεμαστή μπάλα σε πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό PVC και διαθέτει χρυσό μεταλλιζέ κρίκο για εύκολη ανάρτηση. Φουσκώνει εύκολα και είναι ιδανική για οποιονδήποτε εσωτερικό χώρο. Αποθηκεύεται εύκολα μετά τη χρήση για να επαναχρησιμοποιείται κάθε χρόνο. Ιδανική για να διακοσμήσετε με εντυπωσιακό τρόπο τον χώρο σας και να δημιουργήσετε μια ξεχωριστή εορταστική ατμόσφαιρα.
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.632 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα


Για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Κουδουνάκια
Σε απόθεμα
Σετ, διάμετρος, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα