
Χριστουγεννιάτικη Μπάλα Φουσκωτή (Φ65) K-M Green 491030300
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη κρεμαστή μπάλα σε πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό PVC και διαθέτει χρυσό μεταλλιζέ κρίκο για εύκολη ανάρτηση. Φουσκώνει εύκολα και είναι ιδανική για οποιονδήποτε εσωτερικό χώρο. Αποθηκεύεται εύκολα μετά τη χρήση για να επαναχρησιμοποιείται κάθε χρόνο. Ιδανική για να διακοσμήσετε με εντυπωσιακό τρόπο τον χώρο σας και να δημιουργήσετε μια αξέχαστη εορταστική ατμόσφαιρα.
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.444 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα


Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, διάμετρος, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα



Για δέντρο
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Χαρτί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα