
10 €
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Kentia Versus Colorato 11
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες φάκελος με ριγέ σχέδιο σε λευκό-μπλε χρώμα της εταιρείας Kentia. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 150 κλωστών, απαλό και ανθεκτικό. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

50×70 εκ
Σε απόθεμα





23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα