
Φανελένια Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol Zoo 29
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανελένια βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος με λευκό φόντο, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και ζωάκια σχέδιο της εταιρείας Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβακερό φανελένιο ύφασμα που το καθιστά ιδιαίτερα ζεστό και απαλό. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πολύχρωμο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα


23×8 εκ
Σε απόθεμα




23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα





50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα