
Μαξιλάρι Καρέκλας (Φ40) Melinen Mad Olive/Grey
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καρέκλας σε σκούρο γκρι χρώμα από την εταιρεία Melinen . Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×50 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε κούνιες

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες, κήπου

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα