
Μαξιλάρι Καρέκλας (Φ40) Melinen Mad D.Grey
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καρέκλας σε καφέ χρώμα από την εταιρεία Melinen . Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×50 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

50×50 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σε παλέτες, κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε παλέτες

45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε κούνιες

Σετ, κήπου

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Κήπου

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ, κήπου

Σε παλέτες, κήπου

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα