
98,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από polyresin υλικό σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και σχήμα ζέβρας. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.84 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |







Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο



Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα











Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα