
32 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης με καπάκι, της εταιρείας Espiel. Το σετ αποτελείται από 2 καλάθια διαφορετικών διαστάσεων. Είναι κατασκευασμένα από καλάμια σε φυσική απόχρωση και μοντέρνο σχεδιασμό. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικά και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |











Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα