
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας από την εταιρεία Rythmos σε λευκό και μπεζ χρώμα με καρό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι με μεταλλιζέ κλωστή. Διαθέτει λουράκι στη μέση και τον λαιμό. Στο μπροστινό μέρος έχει πρακτική τσέπη. Απαραίτητο αξεσουάρ για την κουζίνα που θα σας δώσει μια μοντέρνα διάθεση.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα