
194 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό και κόκκινους καρπούς, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Η γλάστρα είναι ντυμένη με ύφασμα από γιούτα σε φυσικό μπεζ χρώμα. Χρησιμοποιήστε ψεύτικα φυτά για να διακοσμήσετε τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.07 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα













Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα