
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη γιρλάντα με μήκος 185εκ.και λευκές-κόκκινες χάντρες με γκλίτερ. Στολίστε την στο χριστουγεννιάτικο δέντρο σας ή σε κάποιο παράθυρο για να κάνει τον χώρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Γιρλάντες |
| Για δέντρο | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
