
Χριστουγεννιάτικο Κρεμαστό Διακοσμητικό (Φ21x2) A-S Cookie Snowflake 207870
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικo στολίδι σε μπρονζέ χρώμα με γκλίτερ και σχήμα χιονονιφάδας. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με γκλίτερ. Η ιδανική επιλογή για να ανανεώσετε τον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου σας εύκολα και εντυπωσιακά.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.01 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
