
Χριστουγεννιάτικο Κρεμαστό Διακοσμητικό Αστέρι (28x28) A-S Wooden Branch Star 142912D
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη μπάλα σε χρυσό χρώμα με διακοσμητικές πούλιες και στρας. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό με υφασμάτινη επένδυση και έχει κορδονάκι για να την κρεμάτε. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα στολίδια για ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα στο δέντρο σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.01 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα



Για δέντρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Για δέντρο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα


Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα