
Χριστουγεννιάτικη Κορυφή Δέντρου 36εκ. Edelman 1181435
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια 2 τεμάχια σε μπεζ χρώμα με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο με σχήμα ποτήρι σαμπάνιας. Συνδυάστε πολλά διαφορετικά στολίδια στο δέντρο σας για ένα μοναδικό χριστουγεννιάτικο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
| Σετ | Ναί |
| Που λάμπουν | Ναί |
| Για δέντρο | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 23 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.02 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Διάμετρος, χριστουγεννιάτικες ρουκέτες και παγοκρύσταλλοι
Σε απόθεμα




Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Χαρτί, για δέντρο
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα