
Χριστουγεννιάτικα Κρεμαστά Στολίδια (Σετ 4τμχ) Edelman Ornament Nutcracker 1159454
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στολίδι με σχήμα φλιτζανιού σε μπεζ-λευκό χρώμα και κόκκινες-πράσινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από κόντρα πλακέ και έχει κορδονάκι για να το κρεμάσετε. Αναδείξτε τον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου σας με στολίδια που εντυπωσιάζουν και ξεχωρίζουν.
| Για δέντρο | Ναί |
|---|---|
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.014 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ


Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ


Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Γιρλάντες, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα