
Χριστουγεννιάτικα Διακοσμητικά Τραπεζιού (Σετ 24τμχ) A-S Jingle Bells 208443C
Κουδουνάκια, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο κρεμαστά στολίδια καρυοθραύστες σε κόκκινο χρώμα, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό από την εταιρεία Edelman. Συνδυάστε το με χριστουγεννιάτικα στολίδια, τραπεζομάντηλα κ.α. για να ολοκληρώσετε την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση του σπιτιού σας και να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 4 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.203 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Κουδουνάκια, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ

Πλαστικό, σετ


Πλαστικό, σετ


Πλαστικό, σετ



Πλαστικό, γυαλί, σετ

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Χαρτί

Χαρτί
Σε απόθεμα
Σετ

Πλαστικό, σετ


Για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ


Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ

Πλαστικό, σετ

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, σετ

Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα