
19,99 €
Σετ 4 χάρτινες χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις, Caspar
Χαρτί, σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στολίδι μπάλα κατασκευασμένη από γυαλί με ροζ φτερά εσωτερικά. Συνδυάστε πολλά διαφορετικά στολίδια στο δέντρο σας για ένα μοναδικό χριστουγεννιάτικο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.046 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χαρτί, σετ



Σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί




Σετ
Σε απόθεμα






Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Κουδουνάκια
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα