
Φανελένια Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Guy Laroche Odett Γκρι ΧΩΡΙΣ ΛΑΣΤΙΧΟ 240x265
Για αγόρια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια για την κούνια του μωρού σε γκρι φόντο, με κίτρινες-γαλάζιες λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Das Home. Κατασκευασμένα από 100% υποαλλεργικό βαμβάκι 160 κλωστών, που προσφέρει ανθεκτικότητα, απαλή αφή και ευκολία στο σιδέρωμα. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος. Συνδυάστε το, με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Das Home |

Για αγόρια
Σε απόθεμα
49×40 εκ, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×52 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

