
15,99 €
Παιδική Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Nuage 200500
27×4 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα παιδικού δωματίου σε ιβουάρ χρώμα με μπλε μοντέρνο τυπωτό σχέδιο. Ύφασμα από 100% polyester, μέτριας σκίασης και τρόπος κρεμάσματος με τρουκς. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα με την εγγύηση της Saint Clair.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Saint Clair |

27×4 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
27×3 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

27×3 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα