
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Άρτεμις 705 Light Blue-Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Dimcol σε γαλάζιο-γκρι χρώμα με έθνικ σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Το κατωσέντονο είναι χωρίς λάστιχο. Στο σετ περιλαμβάνεται και οι μαξιλαροθήκες φάκελος. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής. ** Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονό κρεβάτι


Λινό


Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, πολυεστέρας

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας


Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα