
Σεντόνια Μονά (Σετ 160x240) Dimcol Άρτεμις 706 Light Purple
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη υπέρδιπλη από την εταιρεία Dimcol σε λιλά χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λιλά |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μικροΐνες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μικροΐνες

Μικροΐνες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μικροΐνες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μικροΐνες

Βαμβάκι

Μικροΐνες

Μικροΐνες

Μικροΐνες

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μικροΐνες, πολυεστέρας

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
