
Μαξιλαροθήκη από προπλυμένο βαμβακερό περκάλι, 300 κλωστές, Sabbal
Μοντέρνο, βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη ύπνου της εταιρείας Dimcol σε λευκό φόντο με λαχανί-γκρι γεωμετρικό σχέδιο. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Λαχανί |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Μοντέρνο, βαμβάκι



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

50×50 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα

50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα