
Στρογγυλό Χαλί Καλοκαιρινό (Φ150) Nima Carpets Makrame Dark Grey
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί 160x230 της εταιρείας Guy Laroche με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού-γκρι αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από 50% πολυπροπυλένιο και 50% polyester με πολύ απαλή υφή. Ιδανικό για να στολίσει τον χώρο σας είτε στην κρεβατοκάμαρα, είτε στο σαλόνι.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×20 εκ, ⌀ 80 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


70×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
120×13 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
12×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
35×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


80×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα