
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Melinen Brooklyn Beige/Silver
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο πάπλωμα διπλής όψης από την εταιρεία Melinen με καπιτονέ επιφάνεια, σε γκρι αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% microfiber που προσφέρει μοναδική απαλότητα. Η γέμιση από 100% 3D Hollowfiber το καθιστά αφράτο, υποαλλεργικό και εύκολα πλενόμενο. Με βάρος 300gsm, είναι ιδανική επιλογή για τους χειμερινούς μήνες. Δείκτης θερμότητας: 9 Tog
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υποαλλεργικό | Ναί |
|---|---|
| Width | 65 cm, 65 cm, 65 cm, 65 cm |
| Depth | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Height | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα

Για όλο τον χρόνο





Χειμωνιάτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Καλοκαιρινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Χειμωνιάτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Καλοκαιρινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Καλοκαιρινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Πούπουλα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Καλοκαιρινό







Καλοκαιρινό


Καλοκαιρινό
Παράδοση δωρεάν
Καλοκαιρινό

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα