
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Melinen Brooklyn Silver/Grey
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο πάπλωμα διπλής όψης από την εταιρεία Melinen με καπιτονέ επιφάνεια. Η μία πλευρά είναι γκρι και η άλλη μπεζ. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% microfiber που προσφέρει μοναδική απαλότητα. Η γέμιση από 100% 3D Hollowfiber το καθιστά αφράτο, υποαλλεργικό και εύκολα πλενόμενο. Με βάρος 300gsm, είναι ιδανική επιλογή για τους χειμερινούς μήνες. Δείκτης θερμότητας: 9 Tog
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υποαλλεργικό | Ναί |
|---|---|
| Width | 65 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Γκρι |
| Material | Hollowfiber |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα

Για όλο τον χρόνο

Χειμωνιάτικο


Καλοκαιρινό

Καλοκαιρινό

Χειμωνιάτικο

Πούπουλα




Καλοκαιρινό

Καλοκαιρινό


Καλοκαιρινό



Καλοκαιρινό, πούπουλα


Καλοκαιρινό, πούπουλα

Πούπουλα

Καλοκαιρινό

Χειμωνιάτικο



Πούπουλα

Καλοκαιρινό

Για όλο τον χρόνο

Καλοκαιρινό

Καλοκαιρινό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα