
Κουβερτόριο Ημίδιπλο (180x220) L-C Adele Grey 1645001
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ημίδιπλο καλοκαιρινό κουβερτόριο σε ανοιχτό χακί χρώμα με ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 87% βαμβάκι και 13% polyester, που το καθιστά ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Ιδανικό σκέπασμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν διακοσμητικό στοιχείο στρωμένο στο κρεβάτι σας.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.99 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | 87% Βαμβάκι 13% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα