
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Rythmos Kober Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας από την εταιρεία Rythmos σε γκρι χρώμα με διακριτικό μοντέρνο σχέδιο και κρόσια στο τελείωμα. Το ύφασμα είναι από 50% chenille, 25% βαμβάκι και 25% polyester που κάνει το ριχτάρι ιδανικό για τους χειμερινούς μήνες του χρόνου. Στρώστε το σε μια πολυθρόνα για να την καλύψετε όλη ή σε έναν μεγαλύτερο καναπέ σαν διακοσμητικό.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Chenille |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα



42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα

130×170 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν












Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα