
Τραπεζομάντιλο Douceur d intérieur NAPPE RECTANGLE 150 x 240 CM POLYESTER IMPRIME JACALA BLEU
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο με λευκό φόντο και γαλάζιο-γκρι γεωμετρικό σχέδιο. Το ύφασμα από 100% polyester και η αλέκιαστη ιδιότητά του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα. Συνδυάστε το με την υπόλοιπη διακόσμηση και δώστε στυλ και χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.527 kg, 0.527 kg, 0.527 kg, 0.527 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
36×26 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
25×3 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

23×44 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
25×3 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

39×27 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

27×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα