
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κουζίνας για να αποφύγετε τα ανεπιθύμητα καψίματα. Το σετ αποτελείται από ένα γάντι και μία πιάστρα σε γκρι αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο και κόκκινες-λευκές λεπτομέρειες. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% βαμβάκι και εσωτερικά έχουν πολυεστερική βάτα.
| Ποικιλία | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Depth | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα