
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κουζίνας για να αποφύγετε τα ανεπιθύμητα καψίματα. Το σετ αποτελείται από ένα γάντι και μια πιάστρα σε κόκκινο χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 65% βαμβάκι και 35% polyester, ενώ εσωτερικά έχουν πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σετ που θα ανανεώσει την αισθητική της κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.123 kg, 0.123 kg, 0.123 kg, 0.123 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα