
Κουρτίνα με καψούλια, Lincot
Βαμβάκι, λινό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκή απόχρωση με πράσινη tropical φάσα και λεπτομέρεια γιούτας. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι με υψηλή σκίαση. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.78 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι, λινό







Λινό
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι

27×40 εκ
Σε απόθεμα





Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, λινό

Πολυεστέρας

Λινό


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
26×7 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

27×43 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα