
Θήκη για μαξιλαράκι με κέντημα 45x45 εκ., Malacca
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε μπλε απόχρωση με τροπικό ροζ σχέδιο. Το τυπωτό ύφασμα της μπροστινής πλευράς είναι 100% polyester ενώ της πίσω είναι 76% βαμβάκι-24% βισκόζη. Κλείνει με φερμουάρ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Ροζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×25 εκ
Σε απόθεμα

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα