
Μοκέτα (140x200) Βιοκαρπέτ Emerald 71 L Grijs
140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητη μοκέτα διαδρόμου από τη συλλογή Emerald της εταιρείας Βιοκαρπέτ ιδανική για όλους τους χώρους του σπιτιού και ειδικότερα την κουζίνα και τους διαδρόμους. Σε γκρι απόχρωση με ανθρακί λεπτομέρειες μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένη με ανεξίτηλα νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος της είναι 1.350gsm και το ύψος πέλους είναι 5.5mm. Διαθέτει οικολογικό υπόστρωμα, που την καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτική. Η επιφάνεια είναι αντιστατική επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της συλλογής Emerald είναι υποαλλεργικές και φιλικές προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μονόχρωμο, μοντέρνο, σπιτικό


140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοκέτες
Σε απόθεμα



200×20 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα