
Τραπέζι σαλονιού Sikele pakoworld μαύρο εφε μαρμάρου με μαύρα μεταλλικά πόδια Φ60x40εκ
Στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Στρογγυλά τραπεζάκια σε μαύρο χρώμα και μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Το κάτω μέρος τους μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν αποθηκευτικός χώρος για βιβλία, περιοδικά κ.α. Ιδανικά για το σαλόνι ή οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζουν. Μπορούν να δημιουργήσουν μαζί μια σύνθεση ή να τα χρησιμοποιήσετε μεμονωμένα. Τ προϊόντα έρχονται αμοντάριστα και συναρμολογούνται βάσει οδηγιών.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Σετ | Ναί |
| Width | 58 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μοριοσανίδα,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, βιομηχανικό

Ξύλο, βιομηχανικό

Μοντέρνο, ξύλο, γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο, γυαλί

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο, βιομηχανικό

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο


Ρουστίκ , πεύκο, ξύλο

Στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, γυαλί

Ξύλο

40×70×70 εκ, τετράγωνο, ορθογώνιο


Μοντέρνο, πεύκο, ανατολίτικο



Τετράγωνο, ξύλο, βιομηχανικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα