
Χαλί (160x230) Royal Carpet Matisse 24424
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 240×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής από τη σειρά Matisse της εταιρείας Royal Carpet σε γκρι απόχρωση. Απαλό αλλά ανθεκτικό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο με διακριτικό ριγέ. Μπορεί να τοποθετηθεί και να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού, ενώ συνδυάζεται με όλα τα είδη διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας μαλακά και ανεξίτηλα νήματα από 100% pes microfiber. Το βάρος του χαλιού είναι 2.200gsm και το ύψος του πέλους του είναι 13mm. H πυκνότητά του είναι 200.000 κόμπους/τ.μ. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Τα χαλιά της συλλογής Matisse θα προσθέσουν μία πινελιά πολυτέλειας στους χώρους σας. Τα χαλιά Royal Carpet είναι φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον, καθώς είναι υποαλλεργικά και οικολογικά.
| Πλάτος: | 240 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 240 cm, 240 cm, 240 cm, 240 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα