
Χαλί Διαδρόμου (67x140) Βιοκαρπέτ Savoir FU/48A Cream L Grey
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 133×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 133x190 από τη συλλογή Momentum της εταιρείας Βιοκαρπέτ σε μπεζ αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης και είναι ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα και μαλακά νήματα από 100% πολυπροπυλένιο soft touch. Το βάρος του χαλιού είναι 2.300gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 96.000 κόμπους/τ.μ. Διαθέτει δίχρωμο κρόσσι πλεξούδα. Η επιφάνεια του είναι ανάγλυφη με πέλος ύψους 20mm. Το υφαντό υπόστρωμα του το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της συλλογής Momentum είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Είναι κατάλληλα για ενδοδαπέδια θέρμανση.
| Πλάτος: | 133 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 133 cm, 133 cm, 133 cm, 133 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

75×10 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα



200×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×25 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα