
Χαλί Διαδρόμου (70x140) Nef-Nef Homeware Marilia
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών με μοντέρνο σχέδιο σε μπεζ αποχρώσεις της εταιρείας Nef-Nef. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά νήματα 100% polyester βάρους 2600gsm. Ιδανικό για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρα για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στον χώρο σας. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 7.28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×13 εκ
Σε απόθεμα

40×7 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×6 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


100×20 εκ, ⌀ 100 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

120×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×13 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





80×12 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα