
Χαλί All Season (140x200) Nef-Nef Homeware Marilia
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου με μοντέρνο σχέδιο σε μπεζ αποχρώσεις της εταιρείας Nef-Nef. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά νήματα 100% polyester βάρους 2600gsm. Ιδανικό για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Ιδανικό για την κουζίνα ή το χολ σας. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2.548 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×13 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×6 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

120×13 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




80×12 εκ, συνθετικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα