
Αρωματιστής (Φ13x11) L-C White 6SEN051BC
Αρωματικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό από την εταιρεία Nef-Nef, σε μαύρο δοχείο. Νότες κορυφής: Ρόδι, Ραβέντι, Δαμάσκηνο, Καρπούζι, Βατόμουρο. Νότες καρδιάς: Ροζ Πιπέρι, Γαρύφαλλο, Ξύλο Guaiac, Λιβάνι, Γλυκό Μύρο, Τριαντάφυλλο, Lily of the valley, Γιασεμί. Νότες Βάσης: Κέδρος, Πατσουλί, Κεχριμπάρι, Musk.Μπορείτε να μεγιστοποιήσετε την διάρκεια ζωής του κεριού, κόβοντας το φυτίλι στα 7-8 χιλιοστά περίπου και τραβώντας το στο κέντρο μετά από κάθε χρήση. Στην πρώτη χρήση κάψτε το κερί για 1 έως 3 ώρες. Ιδανικό για να προσφέρει μία ζεστή και ιδιαίτερη ατμόσφαιρα στον χώρο σας. Χωρητικότητα 450gr.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Αρωματικό
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα