
ΑΡΩΜΑΤΙΚΟ ΚΕΡΙ 160gr KENTIA - MOOD 25 ΕΛΞΗ FROSTED GINGERBREAD
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό χώρου 300γρ, σε γυάλινο δοχείο με όμορφο άρωμα από την εταιρία Nef - Nef. Νότες Κορυφής: Ylang Tiare Flower-Νότες Καρδιάς: Frangipani Marine-Νότες Βάσης: Ylang Ambrette. Χρόνος Καύσης Κεριού: 70 ώρες. Μεγιστοποιήστε τη διάρκεια ζωής του κεριού, ακολουθώντας τις παρακάτω συμβουλές: Κόψτε το φυτίλι στα 7-8 χιλιοστά περίπου και τραβήξτε το στο κέντρο μετά από κάθε χρήση. Κάψτε το κερί για 1 έως 3 ώρες το μέγιστο. Ποτέ μην αφήνετε αναμμένα κεριά χωρίς επιτήρηση. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά και κατοικίδια ζώα. Ποτέ μην καίγονται τα κεριά πάνω ή κοντά σε εύφλεκτα αντικείμενα.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Κύλινδρος |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, κύλινδρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Αρωματικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, οικολογικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Αρωματικό
Σε απόθεμα

Αρωματικό
Σε απόθεμα









Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα