
Βάζο Katachi Mini / Κεραμικό / Γυαλιστερό Φινίρισμα Birch L15 / W13.5/ H22.5 CM 101 COPENHAGEN
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα