
53,82 €
Σετ εικόνων ζώων που ζουν στη σαβάνα - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τρίπτυχο σε μπεζ-σομόν αποχρώσεις, με μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι από ξύλο MDF και η κορνίζα είναι από μασίφ ξύλο. Ιδανικό για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 53 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Σομόν |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


Πλεξιγκλάς


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Sam Toft
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ζώα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

3×79 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα